J.Gasco Ginger Ale DRS (0,2L)
599 Ft

J.Gasco Ginger Ale DRS (0,2L)

Márka: J.Gasco
Szállítási díj: 1.490 Ft
Cikkszám: MOP-2831
Hozzáadom a kívánságlistámhoz
Egy legendás prémium tonik Olaszországból.
Webshop bruttó ár
599 Ft

Menny.:

Bolti ár:
690 Ft
Megbizható vállalkozás
Megbízható vállalkozás

Megbízható, többször díjazott magyar vállalkozás 2007 óta.

Leírás és Paraméterek

Íz
Lágy gyömbér, melyet édeskés, sima ízek követnek.
Gyártó J.GASCO
Palackozó J.GASCO
Brand J.Gasco
Italkategória Alkoholmentes italok
Régió Olaszország
Ürtartalom 0,2
Bolti ár 690.0037Forint

A J.Gasco egy olasz prémium üdítő márka, amelyet a profi mixerek nagyon nagyra tartanak világszerte. A J.Gasco Ginger Ale a csípősen gyömbéres Ginger Beer-hez képest lágyabb, könnyedebb. A friss és fűszeres gyömbér határozottan jelen van, de simasága folytán tökéletesen kiegészíti a koktélokat, nem nyomja el a többi összetevőt. Teljesen természetes alapanyagokból készül, mindenféle színezék nélkül.

Koktélötletek itt: http ://www.jgasco.biz

Teljes üdítő választékunkat ITT, teljes gin választékunkat ITT találod!

Honnan származik a Kakas-Ember? (J.Gasco rövid története)

Giuseppe Gasco 1903-ban látta meg a napvilágot Gallipoliban, Antonio Gasco 9. gyermekeként. A családnak jó élete volt, édesapja megbecsült gyógyszerészként dolgozott, és Giuseppe apja mellett sokat tanult inasként.

Ám a család az I. Világháború végére elveszítette a családfőt, és kimerültek forrásaik is. Ezért emigráltak Chicagoba, Giuseppe nagybátyjához, Vitohoz.

Amerikában már Josephként dolgozott nagybátyjának, és a Szesztilalom évei sok lehetőséget tartogattak az ifjú, eszes olasz fiatal számára. Tehetségesen épített kapcsolatokat politikusokkal, a rendőrséggel és a legnevesebb családokkal épp úgy, mint az ismert gengszterekkel.

Üzletember lévén mindig kereste az új lehetőségeket, ezért - a kapható szeszek gyenge minősége miatt - kifejlesztette tonikjainak, üdítőinek egész sorozatát. Ehhez persze nagy segítségére voltak apja mellett, gyógyszerészinasként eltöltött évei. A cél az volt, hogy ihatóvá, sőt kellemesé tegye a rettenetes ízű párlatokat, még a hölgyek számára is. Ötlete olyan sikeressé vált, hogy Amerika-szerte népszerűek lettek italai, ő pedig valódi jelenséggé vált: Ő lett a jóképű, jól öltözött üzletember, akit mindig neves alakok, és csinos nők vesznek körül. Ekkor már csak úgy emlegetik, hogy "l'Uomo Gallo" (a Kakas-Ember), ami az olasz "l'Uomo di Gallipoli" kifejezésből rövidült (az ember Gallipoliból).

EZEK IS NÉPSZERŰEK EBBEN A KATEGÓRIÁBAN

Vélemények

5.00
1 értékelés
1
0
0
0
0
Írja meg véleményét!
2022. 07. 02.
Zseniálisan fűszeres, enyhén csípős. Whisky highballban egy jó rozswhiskyvel olyan rock and rollt nyom, hogy Fenyő Miki megirigyeli.