Martell V.S.O.P. cognac DRS (0,7L / 40%)
21.690 Ft

Martell V.S.O.P. cognac DRS (0,7L / 40%)

Márka: Martell
Szállítási díj: 1.490 Ft
Cikkszám: COG-1352
Hozzáadom a kívánságlistámhoz
1840-ben készítették először
Webshop bruttó ár
21.690 Ft

Menny.:

Bolti ár:
22.890 Ft
Megbizható vállalkozás
Megbízható vállalkozás

Megbízható, többször díjazott magyar vállalkozás 2007 óta.

Leírás és Paraméterek

Illat
Gyengéden tölgyfás, a gyümölcsös jelleget felváltja a vanília illata.
Íz
Lágy és kellemes, komplex, száraz gyümölcsökre emlékeztet,
Lecsengés
Hosszú, édeskés
Gyártó MARTELL
Palackozó PERNOD RICARD
Brand Martell
Italkategória Cognac
Régió Franciaország
Ürtartalom 0,7
Alkoholtartalom 40
Bolti ár 22889.9974Forint

Martell Very Superior Old Pale-t (V.S.O.P.) 1840-ben készítettek először. Klasszikusan sűrű és telt ízvilág jellemzi.

A Martell a türelem, a tökéletesség és a szenvedély remekműve, a világ legfinomabb konyakja, a francia kultúra évszázadainak terméke. Bordeaux-tól délre, a Charante folyó mentén található Franciaország legkitűnőbb szőlőtermő vidéke, Grand Champagne, ahol Cognac városában 1715 óta készítik ezt a nemes italt. A különböző érlelési metódusoknak és időszakoknak köszönhető az egyes fajták íz- és színvilágának különbözősége. Minél hosszabb az érlelési folyamat, annál sötétebb és aromásabb a konyak.

EZEK IS NÉPSZERŰEK EBBEN A KATEGÓRIÁBAN

Már csak 1 db raktáron

Martell V.S (0,03L / 40%)

Vélemények

4.33
3 értékelés
1
2
0
0
0
Írja meg véleményét!
2020. 12. 21.
Miután körbenéztem a Cognacok között, majd egy Courvoisier-ral megversenyeztettem, emellett voksoltam. A Martell számomra etalon, olyan, amit élmény fogyasztani. Koktél alapanyagnak is kiváló, de arra talán elég a VS változata is, de akcióban ez is megérte nagyon. Elképesztően komplex illatvilágú, vaníliás, dohányszoba, mély illatú, tölgyfás, megfoghatatlan. Ugyanakkor erőteljes ital, férfias. Nagyon ajánlom, nem is értem miért ilyen kevés a vélemény alatta.
2020. 11. 20.
Én sajnos nem abban az üvegben kaptam a terméket, ami az online felületükön volt, hanem egy másik hengeres üvegben, ami most már a képen látható. Mivel egyszer ezzel a termékkel rosszul jártam, nem az a konyak volt benne, nem Martell, hanem valami erősen szeszes jellegű fura ízű konyak, ezért visszáru lett belőle. Viszont a Vezető Dömötör László nagyon gyorsan és korrekt módon intézte a visszárut, és visszakaptam a kifizetett pénzem. Ő nem tehet róla, nem néznek bele minden dobozba, hogy milyen üveges kiszerelés van benne. A Cégről mint kereskedőről jó a véleményem, a beszállítóról, aki a konyakot szállítja, nem. Az ital nem lett felbontva, így arról sincs véleményem.
2020. 11. 02.
Szeretem a terméket,kb fél év egy üveg esténként egy picit..A leírtak igazak,száraz ,gyümölcsös