Leiratkozás
 
Magyarországi Whisky Club
Image


 
Főoldal arrow Híreink arrow Whisky Hírek (53) - Füstös whisky kóstoló
Whisky Hírek (53) - Füstös whisky kóstoló
Whisky Hírek
A
WhiskyNet internetes hírlevele
V. évfolyam 53. szám
2011. FEBRUÁR


A tartalomból:

1.     Douglais Laing Független Palackozó
2.     Februári Douglais Laing akció
3.     Füstös whisky kóstoló

4.     Kreatív Italfórum



Kedves whisky rajongó barátunk!

1. Douglais Laing Független Palackozó

provenance_range_5.jpgA cég a whisky ipar nagyágyúja, kizárólag prémium kategóriás, limitált szériás palackozásokkal. Kínálatában elsősorban bezárt, vagy blended whiskyk alapanyagának készítésére beállt lepárlók párlatait találhatjuk meg single malt kiadásban.
Ilyen sokra értékelt gyöngyszemek, a Pyttyvaich, Deanstone, Mannochmore, Benrinnes, Caperdonich, Dailuaine lepárló maláta whiskyje.
Szintén érdemes felhívni a figyelmet a ritkaság számba menő Double Barrell palackozásra (mely a Macallan és a Laphroaig italainak különös házasítása) vagy az Aultmore Cigar Maltjára (kifejezetten szivarozás mellé ajánlva).
A cég italai februári kóstolónkon is egyértelmű sikert arattak, a felbontott palackok az utolsó cseppig elfogytak. Tongue out

A családi tulajdonban lévő palackozó termékeiről még több információt olvashatsz IDE, vagy a képre kattintva.

2. Februári Douglais Laing akció

Akinek eddig nem volt lehetősége megkóstolni a Douglais Laing palackozó egytől egyig lenyűgöző válogatásait, annak most itt a remek alkalom: e havi akciónkban a palackozó több termékét is jelentős kedvezménnyel kínáljuk.
dsc_3976.jpg
Ragadd meg az alkalmat, ismerkedj igazi ritkaságokkal!

Az akció részleteiért kattints IDE, vagy a képre!


3. Füstös whisky kóstoló

kostolo_kep_webshop.jpgA rendszeresen megrendezésre kerülő whisky kóstolónk következő témája – közkívánatra – az Islay szigeti füstös whiskyk lesznek.

Az elsöprő érdeklődésre való tekintettel a kóstolót az éttermen belül sikerült egy nagyobb terembe átszerveznünk, így plusz 20 jegyet tudunk biztosítani!

Ha nem szeretnél végleg lemaradni, akkor ne késlekedj, foglald le helyedet mielőbb!

V. Whisky Kóstoló:


Időpont: 2011.02.25 (PÉNTEK) 19:00

Helyszín:
Rózsadomb Étterem, Budapest II. kerület, Bimbó út 2. (Mechwart Liget)

Téma: Islay szigeti lepárlók füstös italai

További részletekért, jegy rendelésért kattints IDE
, vagy a képre!

4. Kreatív Italfórum


kreativ_italforum_2011_kicsi.jpgA 2010-ben, első alkalommal megrendezett Kreatív Italfórum a hazai italszakma legnagyobb interaktív fóruma. Újdonság, hogy idén nemcsak a szakmát, hanem az ital- és bárkultúra iránt érdeklődő igényes fogyasztókat is várják az előadásokra, bemutatókra és kóstolókra.

Ha pedig úgy döntesz, kilátogatsz, akkor ne mulaszd el meglátogatni a WhiskyNet standját, ahol több féle whiskyt is kóstolhatsz!


További információért kattints IDE vagy a képre!


Kellemes kóstolgatást, további szép napot és jó böngészést kíván,

a WhiskyNet csapata