Benkóczki Péter (vasárnap, 26 december 2010)Rating:

A dugója édes illatú, Bruichladdich-t juttat az eszembe.
Első szipp: édes, fűszere. Most pihentetjük pár percet. Továbbra is édes maradt, de most más dolgok is lapulnak benne, talán szappanos víz? Ez a tenger közelsége miatt lesz, számítottam is hasonlóra, mint a Clynelish-nél. Nem mutat többet, vagy csak nagyon zárkózott.
Igyunk is belőle! :)
Elég édes, és picit borsos. Sőt, mintha boros-hordót is éreznék rajta, de ez persze téves, mivel semmi finish-t nem kapott. Most már gazdagabb az illata...tengeri kagyló, csiga héja, amiben még maradt valamennyi a lakóból is...érdekes. Tehát ízre is édes, kicsit parfümös, kicsit furcsa, az utóíze kellemes, lágy.
Valójában nem egy top whisky, sok finomabbat ittam már, de nincs benne semmi extra, teszi azt, ami egy whisky-nek a dolga, a maga természetes módján, akárcsak a Clynelish. Szerintem ez a kettő malt eléggé hasonlít egymásra, biztos közeli rokonok.
Az egyszerűségüket értékelem bennük, szerintem semmi baj nincs velük.
(vasárnap, 24 október 2010)Rating:

(gyorsvélemény)
(hétfő, 01 június 2009)Rating:

(gyorsvélemény)