Lupó Pál (péntek, 09 április 2010)Rating:

Áááá ez az illat valami fantasztikus, nagyon édes süteményhez hasonló és közben eléggé füstös!
Mondjuk ezt inkább a BENRIACH névhez kötöm mert több palackjában is ezt a kettősséget fedeztem fel és ezért tartozik a kedvenceim közé.
Íze elsőnek édes, szirupszerű, korosabb whiskyét tükrözi.
Utóízéből nem hiányzik a száraz, füstös, alkoholos íz.
Igazán szólva egy kétszínű ital!
Ebben az árkategóriába csak a Bruichladdich whiskyk tudnak ennyire elkápráztatni a különlegességükkel.
Ez a whisky is egy igazi különlegesség!
Azt hiszem meg is van a két kedvenc márkám...
Kelemen Anett (kedd, 11 augusztus 2009)Rating:

Még szép, hogy a kedvencem:) Egy igazán édes (sherrys) jellegű ital, melyet minden nőnek (aki szeretné kipróbálni, vagy szereti a whiskyt) melegen ajánlok. Kellemes illat, kiegészítve lágy (kissé füstös) citrusos, gyümölcsös ízekkel. Utóíze még sokáig élvezhető.
Katzenbach Nándor (kedd, 07 július 2009)Rating:

Mint a Curiositas,de persze extraként megfűszerezve néhány "aprósággal". Amikor pedig elcsendesedik a "táj", sherry-vel nyugtatja ízlelőbimbóinkat. - és a halat tényleg lehet érezni :) -
Benkóczki Péter (vasárnap, 28 június 2009)Rating:

Füstös dolgok lapulna benne, de átitatva egy édes felhanggal. Sajnos a sherry-t nem találtam meg, de éreztem egy kellemes, krémes, selymes ízt a füst felett elterülve, tudom, hogy ez lesz az, de még ismerkednem kell vele, hogy teljesen kitárulkozzon a sherry is. Éppen ezért titokzatos italnak tartom, de mindenképpen ízletes.
Tesztmester (vasárnap, 28 október 2007)Rating:

Lenyűgöző. Nem gondoltam volna ...
A citrusok és a sherry egyértelmű. Ezeken túl valami lágy, simogató kényeztetés. Talán leginkább egy whisky ízű, krémes vanilia-puding jut az eszembe.
A szűrke-lila palack alapján nem számítottam erre az összetettségre!
Melegen ajánlom!
More...